2050 Kaffekoppar me..
Sold: SEK 4200
Sold den 21 mars 2022 -
7238 Te & kaffekoppar
Sold: SEK 1200
Sold den 22 mars 2021 -
5579 COFFEE CUPS
5 koppar 4 fat, Eugen Trost, "Astra", Gefle,
Sold: SEK 1000
Sold den 24 februari 2020
5142 COFFEE CUPS
Sold: SEK 3400
Sold den 17 september 2018 -
4286 COFFEE CUPS
Sold: SEK 4000
Sold den 19 februari 2018 -
7397 COFFEE CUPS
4 pieces, Gefle, Eugen Trost, Nagg, skador, slitage.
Sold: SEK 800
Sold den 4 september 2017
7277 COFFEE CUPS
Sold: SEK 900
Sold den 20 februari 2017 -
7487 COFFEE CUPS
7 parts, Zebra, Eugen Trost, Gefle, 1 del med nagg.
Sold: SEK 2500
Sold den 10 maj 2010 -
5169 Kaffekoppar
2 st, Gefle Zebra Eugen Trost
Sold: SEK 1100
Sold den 16 mars 2009